MAVİ DENİZ BOUTİQUE HOTEL  »  SANAL GEZİNTİ

 • Mavi Deniz Boutique Hotel  »  Tesis Bilgileri
 • Konaklama
  :
  Yarım Pansiyon
 • İndirim Tarihi
  :
  1 Mayıs- 15 Haziran
 • En Uygun Fiyat
  :
  Kişi başı 100 TL
 • Telefon-1
  :
  0 252 446 42 20
 • Mobil
  :
  0 532 653 38 22
 • Web
  :
  www.mavidenizselimiye.com
 • Hizmet Dönemi
  :
  12 Ay Hizmetinizde
(23801) defa ziyaret edildi.

E-Mail Gönder

Aşağıdaki formu kullanarak firmaya e-mail gönderebilirsiniz.


Yorum Gönder

Aşağıdaki formu kullanarak firmaya yorum gönderebilirsiniz.

  Puan:
           
           

MAVİ DENİZ BOUTİQUE HOTEL

Selimiye Köyü'nün sakin ve güzel kıyısında geniş bir göl görünümlü denize hakim bir teras gibi konumlanmış resturantımızda nefis balık çeşitlerimizi, farklı ve taze deniz ürünlerini ve zengin mutfağımızı keşfedebilirsiniz.

Denizden ve güneşten daha çok yararlanabilmeniz için,sizleri yalnızca yemek vakitlerinde değil, sabahın erken saatlerinden itibaren ve gün boyunca serin içecekler ve özenle hazırlanmış menülerimizle ağırlamak üzere bekliyoruz. Tatilinizi hiç bir eksiklik hissetmeden ve rahatlamış bir şekilde geçireceksiniz.

Türk ve Yunan mutfağının iç içe geçmiş en leziz mezelerinden oluşan bir masa ile yakamozu izleyerek romantik anlar geçireceksiniz. En taze asma yapraklarından özenle seçilmiş zeytinyağlı seçenekleri, çeşitli taze otlar, sebzeler, köy yoğurdu ve değişik baharatlarla zenginleştirilmiş lezzetli yemeklerimiz ile tatilinizin keyfini bir kat daha arttıracaksınız.

Selimiye denizinden çıkan çeşitli balık ve deniz ürünleri günlük olarak en taze haliyle size sunulur. Şefimizin elinden çıkan isteğinize göre ızgara, tava ya da buğulama olarak sunulan deniz ürünleri ile unutulmaz bir akşam yemeği yiyeceğinizi garanti ediyoruz.

Türkiye sahillerinin koruma altındaki sayılı birkaç körfezinden birisidir Hisarönü Körfezi. Akdeniz ile Ege denizinin buluştuğu yer olarak kabul edilen körfezin en önemli ve güzel koylarından biride Selimiye köyüdür. Durgun bir gölü anımsatan koy’un güney sahillerinde köy yerleşim merkezi bulunur. Mavi Deniz Butik otel  ise köy merkezine 3 km mesafede, köyü karşıdan gören konumda, koy’un  Kuzeybatı sahilinde yar alır.

Mavi Deniz Butik otel, olağanüstü temiz denize sahip kendi plajında ve iskelesinde misafirlerine dinlenme ve romantik bir akşam yemeği imkanı sunmaktadır. Denize sadece 30 metre mesafedeki otel binası sebze bahçesi ve meyve ağaçları ile çevrilmiş olarak doğal köy ortamını olduğu gibi korumaktadır. Mutfağımızda mümkün olduğu kadar bahçemizde ve köyümüzde yetiştirdiğimiz taze sebzeler kullanılmaktadır.
Doğal yapısı değiştirilmemiş ortamda yer alan Mavi Deniz, gürültüsüz sakin bir tatil olanağı yanında, akşamları milyonlarca yıldızın altında veya mükemmel bir mehtap atmosferinde parıldayan yakamozlar üzerinde  romantik akşam yemekleri sunmaktadır Ege’nin bilindik mutfak zenginliği ile.. Sahilimizde, denize sadece 2 metre mesafede sunulan zengin köy kahvaltımız mutlu bir tatil gününün keyifli başlangıcıdır.

Genç bir aile işletmesidir Mavi Deniz  Butik Otel.. Misafirlerimizin mutluluğu, mutluluğumuzdur..
Hoşgeldiniz...


Firma İletişim Formu

Ad Soyad:
E-mail:
Telefon:
Detay Belirtiniz:
Güvenlik Kodu:

Mavi Deniz Butik otel  Selimiye Köyü merkezine 3 km mesafede, köyü karşıdan gören konumda, koy’un  Kuzeybatı sahilinde, denize sadece 30 metre mesafede yar alır.

1 Mayıs- 15 Haziran : Kişi başı 100 TL
15 Haziran - 30 Eylül: Kişi başı 120 TL
30 Eylül - 15 Kasım: Kişi başı: 100 TL

3.kişi %50 indirimlidir.

0-6 yaş arası ücretsizdir.

Rezervasyon, toplam tutarın %50'si hesaba yatırıldığı anda kesinlik kazanır.

21 gün önceden yapılan rezervasyon iptallerinde, avans ödemenin tamamı müşteriye iade edilir.

7-20 gün önceden yapılan iptallerde avans ödemenin %50'si iade edilir.

7 günden daha az süre kala yapılan iptallerde avans iadesi yapılmaz.

Erken ayrılma durumunda kalan günlerin ücreti alınır.

Firma İletişim Formu

Ad Soyad:
E-mail:
Telefon:
Detay Belirtiniz:
Güvenlik Kodu:

   Ülkemizin en temiz ve durgun kıyılarından birine sahip olan Selimiyede en önemli aktivite elbetteki yüzme sporudur. Günün her saatinde keyiflidir yüzmek ancak sabahın erken saatlerinde veya gün batımından hemen önce denizde olmak çok özel bir ayrıcalıktır.

  Sakin ortama biraz heyecan katmak isteyen konuklarımız su sporları ve eğlence araçları ile hareketli ve eğlenceli dakikalar geçirebilirler.

  Avrupanın en güzel koylarından kabul edilen Hisarönü körfezinin mavi ile yeşilin kaynaştığı olağanüstü güzelliklerini denizden görmek isteyenler için günlük gezi teknesi gezileri düzenlenmektedir. Karadan ulaşılamayan bu güzellikleri görmek ve lacivert sularında denize girmek Selimiyede hergün mümkündür.

   Etrafı çok yüksek olmayan dağlarla çevrili olan Selimiyede ağaçlıklar içerisindeki tepelerde veya sahilde doğa ve keşif yürüyüşleri doğaseverler için bir başka aktivite olanağıdır. Selimiye koyunun güneydoğu tepelerinde Helenistik çağdan kalma sur kalıntılarını, güney kısmında kare planlı mezar anıtı, veya karayolu ile 10 dakika mesafede Turgut köyünde bulunan şelale ziyaret edilebilir.

Firma İletişim Formu

Ad Soyad:
E-mail:
Telefon:
Detay Belirtiniz:
Güvenlik Kodu:

Firma İletişim Formu

Ad Soyad:
E-mail:
Telefon:
Detay Belirtiniz:
Güvenlik Kodu:

Firma İletişim Formu

Ad Soyad:
E-mail:
Telefon:
Detay Belirtiniz:
Güvenlik Kodu:

ADRES:

Adres: Marmaris / Selimiye

Uçak ile Dalaman Havaalanından Marmaris'e Havaş servisleri ile 1,5 saat kadar bir yolculuktan sonra Selimiye dolmuşları ile yaklaşık 1 saat sonra Selimiye'ye ulaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra Bozburun ve Söğüt dolmuşlarına da binebilirsiniz.

Kendi aracı ile gelenler ise Marmaris'e ulaştıktan sonra Marmaris - Datça yolunun 20. kilometresinden sonra Değirmenyanı'nı geçince Hisarönü sapağından sola dönüp Kızkumu ve Turgut Köyü'nü geçerek yaklaşık 45 dakikada hiç bozulmamış doğasıyla köy havasını koruyan Selimiye'ye ulaşabilir.

Havaalanından transfer ya da araç kiralama hizmeti için lütfen iletişim bölümünden ya da telefonlardan irtibata geçiniz.


Firma İletişim Formu

Ad Soyad:
E-mail:
Telefon:
Detay Belirtiniz:
Güvenlik Kodu: